Illustration

ARTDONATION 2023

Запрошуємо дизайнерів, художників та ілюстраторів взяти участь у Щорічному конкурсі постерів присвячених Всесвітньому дню донора «Artdonation».

Illustration

JYSK X АГЕНТИ КРОВІ

Здавайте кров та отримуйте знижку 15% на покупки в магазинах мережі JYSK. А під час розрахунку придбайте наліпку та допоможіть облаштувати зону відпочинку у центрах крові вашого міста.

Illustration

ARTDONATION 2022

Запрошуємо дизайнерів, художників та ілюстраторів взяти участь у 3му Щорічному конкурсі постерів присвячених Всесвітньому дню донора «Artdonation».Донорство крові - червона лінія фронту

Illustration

Кров Чарівна 2022

У Києві та Одесі до кінця зими 2022 року триває акція "Кров чарівна", яку організували Агенти крові. Завдяки ній, ви можете стати донором та отримати за це портрет від іменитих фотографів України.

Illustration

ARTDONATION 2021

У Другому щорічному конкурсі постерів взяли участь 207 авторів з 27 міст України та з-за кордону. Загалом учасники подали понад 300 робіт, з яких журі та електронне голосування обрало шість переможців.

Illustration

Кров Чарівна 2021

Агенти крові нагадують про те, що донорська кров здатна творити дива (як мінімум дарувати пацієнтові новий світанок). Крім того, портретисти фіксують у моменті «чарівників», які поділились кров'ю з тими, хто потім зміг зустріти ще одне Різдво. 

Illustration

Перший в Україні додаток для донорів крові

Прототип вже розроблено!
Залишилось ще декілька кроків...

Illustration

ARTDONATION 2020

9 ілюстраторів створили серію постерів до Всесвітнього дня донора 2020. Ми поспілкувались із авторами аби дізнатись, від чого відштовхувалися ілюстраторки, як налагоджували стосунки з темою та які прийоми застосовували

Made with