СТАНЬ ДОНОРОМРАЗОМ З НАМИ

Що необхідно, аби стати донором?

 • 1

  Вік від 18 років та вага 50+

 • 2

  Рівень гемоглобіну вище 120 (показник вам визначать у центрі крові)

 • 3

  Два дні дотримання «дієти» перед донацією

 • 4

  Кілька годин вільного часу

 • 5

  Відсутність тимчасових та абсолютних протипоказів

 • 6

  Наявність українського громадянства або посвідки на постійне проживання

Де чергують Агенти крові?

Волонтери Агентів щотижня чергують у Києві (Охматдит, Інститут серця, Інститут Амосова, Інститут раку),
Львові (обласний центр служби крові), Одесі (обласна станція переливання крові)
та Дніпрі (обласна станція переливання крові).

Illustration1

Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» у корпусі Б за адресою вул. В. Чорновола, 28\1 приймає цільну кров, плазу, тромбоцити та гранулоцити (різновид лекоцитів).
Щоб записатися на донацію компонентів крові обов'язково напередодні зателефонуйте рекрутерові Аліні: +38(063)-497-26-86. У разі здачі цільної крові вам достатньо просто зареєструватися на донацію через чат-бот Плазма та прийти на донацію з Агентами у середу або самостійно у будь-який інший день з понеділка по четвер з 9:00 до 13:00. Обмеження ваги: від 55 кг.
Для донації гранулоцитів зателефонуйте рекрутерові та зазначте, що бажаєте стати донором гранулоцитів за потребою. Тоді вам призначать зустріч, на якій оглянуть вени, аби визначити, чи зможете ви стати донором (це важливо, оскільки під час донації проколюють обидві руки). Також у вас беруть кров на аналіз, де зокрема визначають, який у вас фактор Kell — позитивний чи негативний. Якщо результати показують негативний фактор, то вас вносять у базу потенційних донорів.Надалі вам зателефонують, коли в Охматдиті перебуватиме пацієнт, якому підходять ваші гранулоцити. За 8-12 годин до донації ви отримаєте ін'єкцію препарату, який стимулює активне вироблення лейкоцитів (гранулоцити — це різновид лейкоцитів). Цей препарат цілком безпечний для донора, втім в окремих випадках можлива легка нудота чи відчуття слабкості.Наступного ж дня відбувається сама донація, яка триває 1-2 години. Зібрані гранулоцити переливають упродовж 24 годин.Їх використовують для пацієнтів, що проходять курс хімієтерапії та трансплантацію кісткового мозку, а також тим, у кого розвивається бактеріальна або грибкова інфекція, яку не можуть подолати антимікробні засоби.
Донорів тут пригощає українська пекарня Bakehouse, а кавою забезпечує Madheads Coffee roasters.

Illustration1

Національний інститут серцево-судинної хірургії імeні М.М. Амосова за адресою вул. Миколи Амосова, 6 також приймає цільну кров, плазу й тромбоцити.
Щоб записатися на донацію тромбоцитів або плазми, обов'язково зателефонуйте у реєстратуру за номером — 044-275-4044. Агенти чергують тут кожного четверга з 9:00 до 13:00. У реєстратурі останній донор може записатися о 12:30. Також ви можете здати тут кров самостійно з понеділка до п'ятниці у вказані часові проміжки. Обмеження ваги: від 50 кг.
Kell+ донори тут можуть здати тільки плазму або тромбоцити — цільну кров у таких донорів не приймають. Kell-фактор буває позитивним у приблизно 8% людей, це особливий підвид групи крові. У Kell-негативних людей при переливанні крові від Kell-позитивного донора виробляються антитіла, що призводить до тяжких ускладнень. Тому переливати кров реципієнтам можна тільки від Kell-негативних донорів.Оскільки Kell-антигени розташовані тільки на еритроцитах, Kell-позитивним донорам рекомендується донорство плазми та тромбоконцентрату.
Донорів тут пригощає українська пекарня Bakehouse, а кавою забезпечує Madheads Coffee roasters.

Illustration1

В Інституті Серця при МОЗ України донори можуть здавати цільну кров (е-масу), плазму крові та тромбоцити. Центр розташований за адресою вул. Миропільська, 8.

Для запису на здачу тромбоцитів або плазми, обов'язково зателефонуйте за номером —
0 (44) 291 61 18. Агенти чергують тут щовівторка з 9:00 до 12:00. Також ви можете здати тут кров самостійно з понеділка по четвер у вказані часові проміжки. Обмеження ваги: від 55 кг.

Донорів тут пригощає українська пекарня «Good Bread from Good People».

Illustration1

В Національному Інституті раку донори можуть здавати цільну кров (е-масу), плазму крові та тромбоцити. Центр розташований за адресою вулиця Юлії Здановської (колишня Ломоносова), 33/43.
О 10:00 ранку тут починається забір крові і триває до 12:30. Волонтери Агентів чергують тут щосереди, але ви також можете прийти у центр крові самостійно з понеділка по четвер з 9:30 — 12:30. Обмеження ваги: 50 кг.
Контактні телефони: +38 (044) 259-01-94● +380 (98) 864 32 12
Донорів тут пригощає круасанами українська пекарня Honey, а кавою забезпечує Madheads Coffee roasters.

Illustration

Львівський обласний центр служби крові розташований за адресою вулиця Пекарська, 65.
Тут ми чергуємо кожного вівторка з 9:00 ранку до 13:00. Сам центр крові працює кожного робочого дня з 08:00 до 15:00.
Центр заготовляє цільну кров, плазму і тромбоцитну масу. Для кроводачі донорам потрібно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код (якщо це ID-картка, то довідку про місце реєстрації). Для здачі тромбоцитної маси центр крові приймає тільки чоловіків.
Рекомендована вага донора: від 55 кг.

Illustration

В Одеській обласній станції переливання крові щосереди разом з Агентами можна здати кров, плазму або тромбоцити. Центр розташований за адресою Бісквітний провулок, 2.
Волонтери тут чергують щосереди з 8:00 до 13:30. Ви також можете бути тут донором самостійно у будь-який інший день з понеділка до п'ятниці у вказані часові проміжки. Обмеження по вазі: від 55 кг.
Донорів тут пригощає одеська мережа кондитерських Make My Cake, а кавою забезпечує Madheads Coffee roasters.

Illustration

Дніпровська обласна станція переливання крові стала першою локацією, де Агенти чергуватимуть в Дніпрі, починаючи з червня 2023 року.

Центр розташований за адресою
проспект Богдана Хмельницького, 17. Тут Агенти чекають на вас щовівторка з 09:00. Сам центр крові працює кожного робочого дня з 08:00 до 15:00.

Для кроводачі донорам потрібно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код (якщо це ID-картка, то витяг про місце реєстрації). Станція обладнана зчитувачем для ID-карти.

Рекомендована вага донора:
від 50 кг.

Меню донора

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Відновлення після донації

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Made with