Image placeholder

Фандрейзинг на такмед (і не тільки)

З роками діяльності Агенти навчилися залучати кошти для розвитку організації та донорства крові в Україні.
Приклади успішних кейсів описані нижче.

Медичне забезпечення для Сил оборони

Illustration

Зупинимо кров

Велика війна диктує великі виклики та нові правила гри. Головне завдання в цих умовах — адаптуватися та вберегти себе. Якщо з першим ми впорались доволі швидко, то друге вирішили помножити на два та навчитися оберігати інших.
Так і зародився проєкт Зупинимо кров, в межах якого ми від 24.02.2022 закуповуємо такмед для Сил оборони. Спершу гроші йшли від благодійників, але пізніше банк ПУМБ створив ініціативу «Ми — однієї крові», в межах якої ми щомісяця отримуємо транш у розмірі 100 тисяч гривень. Крім того, команда організовує цілу низку креативних кампаній, про які ми розкажемо нижче.

Які кровоспинні засоби ми купуємо

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Як ці речі допомагають зупинити кровотечу?

Найчастіша причина смерті на полі бою це саме масивна кровотеча, тому вчасно накладений турнікет допомагає ефективно спинити кровотечу, а бандаж — зафіксувати та візуально контролювати її стан. Оклюзійна пов'язка призначена для закриття проникаючих ран на грудній клітині, а гемостатичний бинт призначений блокування раневого отвору та зупинки кровотечі шляхом прискорення процесу природнього згортання крові.

Ваша заявка повинна відповідати таким критеріям

icon

Наявність листа звернення

Документ, який підтверджує ваш запит (хто і для кого збирає кровоспинні засоби) та у якій кількості вони будуть передані.

icon

Змога зачекати

Іноді поставка засобі може затримуватися у силу різних причин, тому заздалегідь попереджаємо про це і просимо поставитись з розумінням.

icon

Лімітована кількість

Ліміт кількості по позиціях на один запит становить 20 одиниць. Якщо є потреба у більшій кількості засобів, то після отримання такмеду подайте наступну заявку.

icon

Оплата

Якщо ви готові оплатити закупівлю кровоспинних засобів, то ваш запиш ми обробимо першим та надішлемо усі необхідні засоби.

Загальна сума

6 420 854 млн грнЗа цей час нам вдалося зібрати 5 млн грн на купівлю кровоспинних засобів 

«Ми — однієї крові»

3 млн грнСьогодні головним і єдиним донором проєкту залишається ініціатива банку ПУМБ «Ми — однієї крові» (@lifesavingmerch). Завдяки замовленням мерчу, банк уже перерахував нам 3 млн грн для купівлі такмеду.

Креативні фандрайзингові кампанії

Портрет за донат на такмед

Illustration

Щомісячна акція, яка розпочалась у вересні 2023 року, вже зібрала 332 тисячі гривень.
Запрошеними фотографами були Діана Андруник, Костя та Влада Ліберови, Саша Маслов, Віталій Юрасов. Кожен захід приймала у себе галерея AVANGARDEN, а партнером акції стала київська студія оренди фототехніки Photorent.kiev.ua.

Допомагати Агентам — це своєрідне делегування добра. Ви даєте нам те, що ми у висновку конвертуємо в людські життя та розвиток донорства крові в Україні. Разом ми завжди можемо більше! Давайте спільно множити добро 🤍

засновниця Агентів крові Олена Балбек

Медичне забезпечення для ЦК

Центри крові іноді потребують реагентів чи обладнання у вкрай короткі терміни. Тоді Агенти беруться вирішувати нагальні запити.

 • Illustration

  Харківський обласний центр служби крові

  За чотири дні зібрали 180 тисяч гривень

  Старт збору 26.05.2023

  Зібрані кошти ми витратили на закупівлю:
  ● 50 пластирів еластичних фіксуючих Omifix Elastic 10 см х10 м;● 100 еластичних джгутів з пряжкою з полікарбонату BD;● 3 000 TRANSPORE хірургічних пластирів;● 10 000 комплектів для забору копілярної крові Волес 1 мл.
  Ми також сконтактувалися з військовою адміністрацією області з проханням взяти на контроль забезпечення центру крові, аби в подальшому таких критичних ситуацій не виникало.

 • Illustration

  Херсонський обласний центр служби крові

  Зібрано 500 тисяч гривень

  Старт збору 29.12.2022

  ЦК потребував 4 низькотемпературні холодильники для зберігання плазми.
  5 січня соціальний проєкт «Ми однієї крові» за ініціативи ПУМБ перерахував 250 тисяч гривень на купівлю двох холодильників. Пізніше на рахунок надійшло ще 15 тисяч гривень від реалізації книги Андрія Мероника «24.02», 50 тисяч від Vodafone, 36 646 грн від SKELAR, $200 від Matthew Blacksell, 5 тисяч від Євгена Бесарабова, 2 тисячі від Frisson.
  Також до збору коштів долучилися 560 донаторів.

 • Illustration

  Центр крові Інституту Амосова *на запаювач для центру крові

  За чотири години ми зібрали 215 600 гривень.

  Старт збору 12.09.2022

  В центрі крові вийшов з ладу останній запаювач для гемаконів. Саме завдяки ньому медики закривають наповнені донорською кров'ю гемакони. Відтак постала гостра потреба у цьому обладнанні, оскільки воно відіграє критичну роль у заготовленні крові. За чотири години від моменту відкриття збору донори закрили його — 107 800 грн. Але потім благодійники з @top7forukraine подвоїли цю суму, щоб у центру більше не виникало критичних ситуацій.

 • Illustration

  Колекція значків клітин-крові

  За 20 днів нам вдалося зібрати 66 047 гривень

  Старт збору 18.11.2021

  ● 1 095 грн — Patreon;● 5 000 грн — Voki Games; ● 10 106 грн — зібрано в межах Щедрого Забігу;● 19 813 грн — зібрала Digital-інфлюенсерка Астра Стар, яка разом з @giving_tuesday_ua створила «Благодійний Тренажер»; ● 30 033,57 грн — благодійні внески.
  Ці значки мають особливе значення для Агентів, оскільки донори на регулярних донаціях збирають колекцію пінів і тим самим стають регулярними донорами.

Made with