Портрет за донат на такмед

Креативна фандрайзинґова кампанія Агентів в межах проєкту Зупинимо кров

Як зародилась ідея

На початку осені фотографка Діана Андруник в межах свого візиту до Києва з Лондона запропонувала засновниці Агентів крові Олені Балбек організувати фотодень, аби зібрати кошти на такмед. Використовуючи всі варіанти для фінансового підсилення, команда погодилась на ініціативу. Так, 9 вересня 2022 року у галереї AVANGARDEN пройшла перша фотоакція. Захід виявився настільки теплим, що ми вирішили взяти цю ідею в основу регулярної акції Портрет за донат на такмед. Кожен захід приймала у себе галерея AVANGARDEN, а партнером акції стала київська студія оренди фототехніки Photorent.kiev.ua.
За шість івентів ми зібрали 460 393 гривні.

Діана Андруник

Фотографиня та авторка проєкту «Не така як інші вона», це робота про красу кожної жінки, про її силу та вміння залишатися собою. В межах фотодня Діана зробила 188 портретів 46 гостям та зібрала 33 550 гривень. За ці гроші ми закупили для Сил оборони 60 оклюзійних наліпок Hyfin Vent

Костя та Влада Ліберови

До повномасштабного вторгнення одеські фотографи Костянтин та Влада Ліберови знімали чуттєві історії кохання, зіркові портрети та весільні фото. Починаючи з 24 лютого характер та настрої їхніх світлин кардинально змінилися — замість веселих, усміхнених облич на фото з’явилися зруйновані будівлі, цивільні, які потерпають від російської агресії, та героїчні постаті українських військових і волонтерів. 
За три години Костя зробив 547 портретів для 110 людей, а ви задонатили 70 тисяч гривень. Ці кошти ми подвоїли, тож загальна сума сягнула 135 тисяч гривень. На ці кошти ми закупимо засоби тактичної медицини для медиків 67-ї
окремої механізованої бригади.

Саша Маслов

Український фотограф понад 10 років живе у США та знімає для The New York Times, New York Magazine, Wall Street Journal Magazine, The Guardian, Esquire і низки інших видань. У його об'єктиві були Девід Лінч, Різ Візерспун, Сара Полсон, Джейсон Шварцман, Магаршала Алі, Том Форд, Марк Джейкобс та видатний для України пілот Андрій Пільщиков з позивним «Джус». 
Фотограф зробив 59 потретів для 72 людей. Зібрано 101 309 гривень.

Віталій Юрасов

Український незалежний фотограф Віталій Юрасов раніше знімав для світових брендів, зокрема Nike, Puma, BMW, Samsung, але повномасштабна війна повністю змінила вектор його роботи і зараз він документує історію. Нещодавно у Києві пройшла виставка WAR FACE Project, де Юрасов представив 58 фотографій з нуля, обмінів, окопів. У його об’єктиві були пілоти, спецпризначенці, штурмовики, прикордонники, розвідники та бійці різних родів військ.
Фотограф зробив 262 потрети для 74 людей. Зібрано 130 000 гривень. За ці гроші ми закупили та передали спецпідрозділу розвідки сотню турнікетів, 50 бандажів та 50 оклюзійних наліпок HALO Vent Combo. 

Христина Кулаковська

Христина Кулаковська — фотографиня та журналістка, яка реалізувала цілу низку культурних й соціальних проєктів, зокрема «Почуйте голос Маріуполя» та «Жителі Києва».
Фотографка зробив майже 400 світлин. Зібрано 43 494 гривні — цим коштом ми закупили п’ять великих ампульниць та сім маленьких, а також 60 турнікетів SICH.

Роман Пашковський

Це професійний фотограф і художник, який займається своєю справою більше десяти років. У роботі Роман здебільшого використовує плівку, бо як каже Роман, «завдяки особливій техніці створення зображення, виходить відбиток не просто світла і тіні, а портрет душі».
Зібрано 84 758 гривень для купівлі медичних засобів для Сил оборони.

Made with