В Одесі стартує перший фотопроєкт про донорство крові. Як долучитися

В Одесі стартує перший фотопроєкт про донорство крові. Як долучитися

Громадська організація “Агенти крові” запускає в Одеській обласній станції переливання крові зимовий фотопроєкт “Кров чарівна”. Майже щосереди упродовж зими найкращі фотографи міста робитимуть портрети донорам крові одразу після донації. Серед них — Костянтин Ліберов, Карина Орел, Ліана Дудник, Влада Ліберова та низка інших.

Минулоріч “Агенти крові” запустили таку акцію у Києві, а вже цього року й в Одесі. Мета проєкту максимально проста, але вкрай необхідна — залучити людей до донорства крові під час зимового сезону та різдвяних свят.

“Ми хочемо звернути увагу на те, що кров донорів — не червона, вона чарівна, робить справжні дива, і може стати найкращим подарунком комусь під ялинку”, — зазначила засновниця “Агентів крові” Олена Балбек.

Акція проходимите 1, 15, 29 грудня, 12 та 26 січня, 9 та 23 лютого. Станція крові розташована за адресою Бісквітний провулок, 2.

Щоб запланувати донацію, необхідно перейти у чат-бот Плазма (тут лінк) та відповісти на кілька запитань. Далі бот запропонує обрати зручну дату донації, а відтак направить у чат до волонтерів.

Проєкт “Кров чарівна” триватиме з грудня 2021 року до кінця лютого 2022-го. За графіком чергувань волонтерів можна стежити на сторінці “Агентів крові” в Instagram та Facebook.

Айдентику фотопроєкту створювала команда Angry agency.

Made with