У Києві закінчилась акція

У Києві закінчилась акція "Кров не червона, кров — чарівна". Ми зібрали 90 літрів крові

У грудні 2020 року Агенти крові запустили цю акцію, щоб під час новорічний свят залучити людей до донорства. Взимку кількість донорів суттєво падає, а потреба у крові прямо пропорційно зростає, особливо у центрах, де проводять операції на серці.

З досвіду ми знаємо, що в Національному інституті серцево-судинної хірургії імeні Миколи Амосова проводять понад 7,5 тис. операцій щороку, 2,5 тис. з яких потребують використання компонентів крові.

За словами кардіохірурга та директора Інституту Амосова Василя Лазоришинця, операція на серці дитини потребує крові від 4-5 донорів, а на серці дорослого - від 7 до 10. 

Тож ми взялись поповнити базу донорів та 11 четвергів поспіль організовували фото-дні: одні з найкращих майстрів в Україні робили донорам портрети з гемаконом, який ми наповнили кольоровим глітером.

Акція отримала шалений розголос у медіа, тож у висновку ми отримали 200 донацій (90 літрів крові). Цієї крові на той момент вистачило для проведення 70% ургентних операцій в Інституті. 

Команді знадобилось би втричі більше часу, аби досягти такого самого результату, проводячи звичайні чергування. Тому креатив має силу, інформаційне охоплення цієї акції йшло уже на десятки тисяч людей.#nbsp;

Made with