На станції метро Театральна з'явилася виставка портретів донорів

На станції метро Театральна з'явилася виставка портретів донорів

17 травня у київському метро, на станції Театральна, Агенти крові відкрили виставку портретів донорів, які протягом зими здавали кров в Інституті Амосова в межах проєкту “Кров не червона, кров — чарівна”.

В Інституту Амосова донорам робили портрети низка українських фотографів: Анна Грабарська, Леся Задорожна, Оксана Канівець, Дар’я Мангубі, Рома Пашковський, Сергій Моргунов, Яна Токарчук та інші. 

Незмінний атрибут усіх портретів — гемакон, наповнений кольоровим глітером, як символ того, що донори діляться не лише кров’ю, а й суперсилою.

Ініціатива мала на меті нагадати, що потреба в крові під час новорічних та різдвяних свят не спадає, на відміну від кількості донорів, що традиційно в зимовий період зменшується.

“Ми хочемо звернути увагу на те, що кров донорів — чарівна, вона робить справжні дива і може стати найкращим подарунком комусь під ялинку. Ми не могли й уявити, наскільки сподобається ініціатива аудиторії: часто на чергуваннях четверга приходить 3-5 людей, але в перший тиждень майже закрили реєстрації на грудень, коли було до 40 охочих щотижня!” — розповідає засновниця Агентів крові Олена Балбек.

Ініціативу проводили в Інституті Амосова, оскільки саме тут є велика потреба в крові та її компонентах.

Виставка триватиме до 17 червня. Вхід вільний.

Made with