Донорство крові — ще одна лінія оборони країни. «Агенти крові» оголосили переможців конкурсу постерів «Artdonation»

Донорство крові — ще одна лінія оборони країни. «Агенти крові» оголосили переможців конкурсу постерів «Artdonation»

У Третьому щорічному конкурсі постерів «Artdonation» взяли участь 152 автора з 30 міст України, зокрема тих, котрі тимчасово окуповані Росією. Темою конкурс була теза про те, що «Донорство крові — ще одна лінія оборони країни», адже під час війни потреба у донорській крові неабияк зростає.

Засновниця конкурсу Олена Балбек каже, що місія Агентів сильніша за війну, оскільки саме зараз говорити про донорство особливо важливо.

«Тисячі людей відчувають розгубленість через неможливість допомогти на фронті, отже їм треба дати можливість допомогти в тилу. Донорство це один із способі це зробити», — каже Олена.

Переможці за рішенням журі:

  1. 1 місце — Клочко Павло;
  2. 2 місце — Олександра Тетеріна;
  3. 3 місце — Софія Притика).

Роботи оцінювали найкращі фахівці у своїй галузі: ілюстратор Сергій Майдуков, головна редакторка у Telegraph.Design Анна Карнаух,#nbsp; креативна продюсерка в ANGRY agency Даша Андрющенко, креативний директор TECHIIA Holding та фонд KOLO Олександр Тараненко, засновниця проєкту Агенти крові Олена Балбек, українська інстаграм-блогерка Аліна Френдій, співзасновниця клубу ілюстраторів Pictoric Олена Старанчук.

Переможці отримають безкоштовний онлайн-курс від креативного Інституті Projector.

За результатами глядацького голосування, перемогли:

  1. Юлія Лишанець;
  2. Сімона Тон;
  3. Наталія Мікеладзе.

Вони отримують промокод на купівлю донорської футболки від українського бренду Syndicate.#nbsp;

П'ятдесят робіт, котрі увійшли до короткого списку переможців традиційно стануть виставкою у центрах здачі крові, а також візуальним закликом до донорства на сітілайтах українських міст.

Made with