Image placeholder


Якою б не була твоя кров, вона може рятувати!

З 1 до 15 лютого у мережі магазинів JYSK по всій Україні тривав продаж наліпок для підтримки розвитку донорства крові. За цей час покупці придбали наліпок на 498 732 гривень.
Також на сайті Агентів крові можна було придбати віртуальну наліпку. За цей час ви придбали 69 наліпок на суму 1 380 гривень.

Результати акції

Загалом два тижня акції трансформувалися у 500 112 грн підтримки. Куди підуть ці гроші?

icon

Креатив

Агенти крові щороку організовують конкурс постерів до Всесвітнього дня донора крові. Цьогоріч конкурсу виповнюється 5 років, тож маємо на меті зробити його масштабним та красивим, аби голосніше говорити про донорство крові!

icon

Просвіта

За допомогою креативних та інформаційних кампаній ми підвищуємо обізнаність населення про донорство крові, а також підтримуємо регулярність донацій та ведемо комунікацію з донорами, які тимчасово не можуть ділитися кров'ю

icon

Промоція

Донорство крові має стати культурною нормою для кожного дорослого громадянина. Аби досягти цього, потрібно розповідати про донорство для нових аудиторій та робити це на постійній основі

icon

Розвиток

Розвиток донорства крові це комплексна робота. Агенти крові виступають зв'язковою ланкою між центрами крові та донорами. Наша мета побудувати місток між цими двома складовими та навчити їх взаємодіяти без нашої участі

Акція закінчилась, а знижки від JYSK продовжуються

Прийдіть на донацію

Стань частинкою донорської спільноти — долучись до неї не тільки гривнею, а й справою. Зареєструватись на донацію ви можете через чат-бот Плазма. Поділись кров'ю — врятуй життя!
*Агенти крові чергують у центрах крові Києва, Одеси, Дніпра та Львова. Утім ми готові й проконсультувати вас про донацію убудь-якому іншому центрі. 

Отримайте довідку

Після успішної донації візьми довідку, яка засвідчує кроводачу та пряму із нею у будь-який магазин мережі JYSK по Україні, аби скористатись знижкою на товари.

Використайте знижку

Кожен донор, який здав кров, починаючи з 2024 року, зможе отримати 15% знижки на всі товари у магазинах JYSK по всій Україні. Ця знижка сумуватиметься з іншими акціями та діятиме впродовж трьох місяців від старту — тобто з 1 лютого до 30 квітня включно. Все, що вам потрібно — це показати касирові довідку про донацію крові, і він автоматично зарахує вам знижку на товар. 

Made with