Illustration


Донорство крові — ще одна лінія оборони країни

Щорічний конкурс постерів до Всесвітнього дня донора крові.

Прийом робіт тривав від 2 травня до 2 червня включно. Переможців оголосили у День донора крові, 14 червня.  
У 2022 році 152 учасники з 30 міст України подали 227 постерів, з яких журі виокремило 50 креативів короткого списку переможців.

Роботи оцінювали

Роботи оцінювали найкращі фахівці у своїй галузі: ілюстратор Сергій Майдуков, головна редакторка у Telegraph.Design Анна Карнаух, креативна продюсерка в ANGRY agency Даша Андрющенко, креативний директор TECHIIA Holding та фонд KOLO Олександр Тараненко, засновниця проєкту Агенти крові Олена Балбек, українська інстаграм-блогерка Аліна Френдій, співзасновниця клубу ілюстраторів Pictoric Олена Старанчук.

Переможці за рішенням журі

Illustration

Переможці отримали безкоштовний онлайн-курс від креативного Інституті Projector.

Переможці за рішенням глядачів

Illustration

Переможці отримали промокод на купівлю донорської футболки від українського бренду Syndicate.

Короткий список переможців

50 авторів потрапили до короткого списку переможців за рішенням журі

Виставки робіт та нагородження

П'ятдесят робіт, котрі увійшли до короткого списку переможців стали виставкою у центрах здачі крові у Львові,Києві та Одесі, а також візуальним закликом до донорства на сітілайтах Києва та в мережах магазинів Сільпо за адресою вулиця Павла Тичини, 1в та Ярославська, 56а. Ми також реалізували виставки у центрах крові та просторі OCTO tower та видали великий каталог з роботами, а постер Анни Гаврилюк, (@g.anna.illustration ) надихнув нас на створення шеврону Донорських сил України.

Візуальний заклик до донорства також відобразився на обкладинках для донорських посвідчень і кейсах від @orientalcase . І це далеко не повний перелік, оскільки ці ілюстрації супроводжували комунікацію Агентів увесь рік.

Illustration
Illustration
Illustration

Над реалізацією проєкту працювали

● Олена Балбек, засновниця ГО «Агенти крові» та ініціаторка конкурсу;● Софія Телішевська, комунікаційниця Blood agents та ARTDONATION;● Юлія Давиденко, менеджерка по роботі з партнерами;● Марія Свириденко, дизайнерка;● Світлана Хмільовська, дизайнерка;● Марина Щепієнко, SMM Blood agents.● Angry Agency, дизайн конкурсу.

Made with