Illustration

Абрамова Тетяна

@abramova.tatyana13

Надихай Ділитись Життям

Illustration

Барбалат Катерина, Мархлевський Станіслав

@rocketmushroom

Зроби донорство звичкою - слоган, що закликає регулярно здавати кров. На постері зображено пакет з донорською кров'ю, який виглядає як календар з нагадуванням про наступну здачу крові. Дата на календарі - День донора, а отже постер також є яскравим нагадуванням про цей день.

Illustration

Бедюх Катерина

@katyaakva

Цей постер об'єднує історичних героїв з актуальною та важливою проблемою – донорством крові як культурною нормою. На ньому зображені Кий, Щек, Хорив та Їхня сестра Либідь, які відіграли велику роль в історії нашої нації. Протягом віків українські герої боролися за свободу та гідність свого народу. Серед усіх їхніх подвигів, які відомі нам, хочеться вірити, що і донорство крові мало місце в їньому житті)) Постер сприяє створенню зв'язку між минулим та сучасністю, наголошуючи на тому, що донорство крові стало частиною нашої культурної спадщини. Ми спираємося на приклад героїв минулих поколінь, повторюємо їхні хороші справи і сьогодні, пропагуючи системне донорство, бо воно вже є частиною нашого культурного коду) 

Illustration

Березій Любов Костянтинівна

@bereziiliubov

Наше мистецтво і культура - як код нації. Але цей код закарбований і в крові. Наша культура відстоювалась ціною крові нашого народу. Щоб вижила країна ми маємо пам’ятати і розвивати, ділитися нашою культурою заради майбутнього. Це ж стосується крові - ділитися заради майбутнього кожного із нас, особливо Кожного воїна який захищає це майбутнє.

Illustration

Бєдовська Ольга

@rbedovska

Прикольно рятувати життя, маючи щось, що у тебе є просто від природи, і цим ще можна ділитися. 

Illustration

Биконь Богдан

@bohdan_bykon

Зважаючи, що кров можна здавати через 60 днів, то відмічені відповідні дати в календарі, і з самою датою World Blood Donor Day. Тож це не день донора, а рік донора.

Illustration

Биконь Богдан

@bohdan_bykon


Illustration

Бік-Мухамедова Катерина

@__katerynaa

Україна з кожним роком все більше прогресує в суспільному розвитку, зокрема донорство крові перестає бути чимось незрозумілим та лякаючим. Долучаючись до донорського руху, регулярні донори рятують безліч життів щодня. Гемакони зображають регулярність донацій, а серце, власне, це життя. І як другий зміст роботи: лайк постійним донорам.

Illustration

Бобровіцька Вероніка 

@keymeren

У мене завжди були проблеми з набором ваги, тож для мого здоров’я на превеликий жаль може бути небезпечно - ставати донором крові. Але мені б дуже хотілось, щоб люди у яких стан здоров’я кращий і є можливість здавати кров як донор - робили це. «Системне донорство - культурна норма», так звучить цьогорічна тема, з чим я абсолютно погоджуюсь. Ми знаходимо час, щоб системно дивитись серіали, робити косметичні процедури чи покупки в магазині. Тож я думаю, що системне донорство може стати частиною нашого життя. Чоловіки можуть здавати кров не більше 5 разів на рік, жінки — не більше 4 разів на рік. Після п’яти регулярних донацій рекомендовано зробити перерву не менше 3 місяців. Тож на цьому постері ви бачите календар на якому обведені дати з періодичністю більше 60 днів (як і має бути для донорства). В наших руках є можливість зберегти життя інших і зробити майбутнє кращим! 

Illustration

Бобровіцька Вероніка

@keymeren

У мене завжди були проблеми з набором ваги, тож для мого здоров’я на превеликий жаль може бути небезпечно - ставати донором крові. Але мені б дуже хотілось, щоб люди у яких стан здоров’я кращий і є можливість здавати кров як донор - робили це. «Системне донорство - культурна норма», так звучить цьогорічна тема, з чим я абсолютно погоджуюсь. Ми знаходимо час, щоб системно дивитись серіали, робити косметичні процедури чи покупки в магазині. Тож я думаю, що системне донорство може стати частиною нашого життя. Чоловіки можуть здавати кров не більше 5 разів на рік, жінки — не більше 4 разів на рік. Після п’яти регулярних донацій рекомендовано зробити перерву не менше 3 місяців. На цьому постері дівчина, яка збирається на донацію крові у суботу, а на календарі вказано, що День донора 14 червня, що цього року припадає на середу. Це про те, що пам’ятати й бути донором треба не лише в День донора. В наших руках є можливість зберегти життя інших і зробити майбутнє кращим! 

Illustration

Бойко Діана

@reveralit

В основу полягла концепція поєднання долей різних людей червоною ниткою, запозиченою із японської культури та адаптованою під українські реаліїї. вона утворює собою латинську літеру "с" у слові дні, натякаючи на регулярність і необхідність донорства для всіх українців, що можуть зробити це, адже цей життєпровід поєднує наші життя, які ми готові віддати одне за одного.

Illustration

Болгак Микола

@kolya0720


Illustration

Бондаренко Юлія

@boomagina

Ідея полягає в тому, щоби зробити плакат персоналізованим, щоб людина, коли йде здавати кров, розуміла, кого вона може врятувати: - Дівчинку, в якої попереду все життя; - Військового, що виконував бойове завдання; - Бабусю, на яку вдома чекає голодна кицька; - Студентку, яка через кілька років може зробити відкриття світового значеня; - Пожежника, який завтра зможе врятувати сотні інших життів тощо.

Illustration

Бучаста Валерія 

@buchasta_

Мій постер створений закликати людей кожні 3 місяці здавати кров. Це безпечно та регулярно. Коли приходить нова пора року, це наче сигнал піти здавати кров. Це лозунг який може дійсно закликати до регулярної донації.

Illustration

Вазіанова Олександра

@alexpelmesh

Військові на фронті захищають нас надлюдськими зусиллями, але ми маємо чим їм відплатити, власною кровʼю, за нашу безпеку.

Illustration

Вазіанова Олександра

@alexpelmesh

Військові на фронті захищають нас надлюдськими зусиллями, але ми маємо чим їм відплатити, власною кровʼю, за нашу безпеку.

Illustration

Валерія Савченко

@emotion.designer

Моя робота присвячена донорам і самому процесу надання допомоги. Часто донори допомагають, навіть не знаючи, кому це буде призначено і коли саме людина отримає цю допомогу. Твій вчинок є надією для когось. Ця надія перетворюється на нове життя. Для мене це відчувається як промінь світла і тепла, які ти передаєш, як частинку себе.

Illustration

Волошин Андрій

@voloushen

Дерево життя, свято життя, свято донації. 

Illustration

Гаврилюк Анна

@g.anna.illustration

Будь-яка звичка може стати системною, завдяки плануванню. Тому я взяла за основу сітку календаря-планера.

Illustration

Гаріна Олександра Василівна

@оwlmakhno

Концепція полягає в тому, що поміж усіх наших буденних справ, донорство крові має бути таким же регулярним як кава зранку, душ, зустрічі з друзями.

Illustration

Герасимчук-Джорджевіч Марія

@masha.illustration

В концепті цього плакату лежить декілька ідей одразу, які гармонійно поєднуються у символ тризуба—це крапля крові, це вогник надії, це квітка, яка дарує життя тим, кому це потрібно найбільше. Червоний та чорні кольори викоростувуються з символікою прапору УПА і несуть патріотичний контекст. Також, гасло/слоган “Донорство починається з тебе” базовано на відомому вимовлюванні В’ячеслава Чорновіла—“Україна починається з тебе.”

Illustration

Герасимчук-Джорджевіч Марія

@masha.illustration

“Кров то Любов” як легке,кумедне та римоване гасло/слоган, яке може зацікавити потенційного донора і нагадати про важливість донорства. Крапля крові поміж слів додає візуальний акцент на тематику плакату, а тонка лінія єднає людину-донора та людину яка отримує донорський внесок, нагадуючи про 14 червня як Міжнародний День Донора. 

Illustration

Головченко Катерина 

@teplospace


Illustration

Гонтар Катерина

@_katyspace_

Систематичне донорство крові- це про щомісячний ритуал. Годинник символізує системність та певний розклад у житті. Людина із сумочкою (крапелька крові) замість стрілочок символізує системне донорство. І наостанок, фраза "always in time" означає те, що донор регулярно здає кров, а також, загалом донорство це завжди вчасно і потрібно.

Illustration

Грехов Олександр

@unicornandwine


Illustration

Гуртовенко Ольга

@ol.gurtovenko

Для кожного з нас нормою стало постійно моніторити новини, донатити на армію, скролити канал monitor і перевіряти, чи не летить і якщо є тривога, то де найбільша небезпека — телефон у нас постійно в руках. На моїй ілюстрації донорство крові стало також настільки нормою для людей, що існує спеціальний додаток на телефон, де можна побачити, де і коли ти здавав кров, кого нею врятував, переглядати адреси центрів крові у різних містах, залежно від місцезнаходження та, звісно, запрошувати друзів і «змагатися» з ними у додатку. 

Illustration

Гусєв Артем

@gusev_art

Час стати донором крові Кров – це джерело життя. Проте у людей не сформована звичка бути донорами постійно. Нам потрібно нагади їм про важливість регулярного донорства, щоб у медиків завжди була можливість рятувати. Наше життя швидке і часто на все не вистачає часу. Щось відкладається, щось забувається, але потреба у крові невідкладна. Так народилася ідея – “Blood donation o'clock”. Ідея про те, що найкращий час стати донором крові – зараз. Будь-яка хвилина, або момент життя це можливість поділитися кров’ю і допомогти ближнім. Водночас ідея додатково розкривається у контексті війни. Що саме зараз, у цей час, наші люди, наші воїни потребують крові. Тому не варто зволікати, а використовувати час для допомоги, бо є тільки “зараз”.

Illustration

Гусєв Артем

@gusev_art

Час стати донором крові Кров – це джерело життя. Проте у людей не сформована звичка бути донорами постійно. Нам потрібно нагади їм про важливість регулярного донорства, щоб у медиків завжди була @gusev_art рятувати. Наше життя швидке і часто на все не вистачає часу. Щось відкладається, щось забувається, але потреба у крові невідкладна. Так народилася ідея – “Blood donation o'clock”. Ідея про те, що найкращий час стати донором крові – зараз. Будь-яка хвилина, або момент життя це можливість поділитися кров’ю і допомогти ближнім. Водночас ідея додатково розкривається у контексті війни. Що саме зараз, у цей час, наші люди, наші воїни потребують крові. Тому не варто зволікати, а використовувати час для допомоги, бо є тільки “зараз”.

Illustration

Гусєв Артем

@gusev_art

Час стати донором крові Кров – це джерело життя. Проте у людей не сформована звичка бути донорами постійно. Нам потрібно нагади їм про важливість регулярного донорства, щоб у медиків завжди була @gusev_art рятувати. Наше життя швидке і часто на все не вистачає часу. Щось відкладається, щось забувається, але потреба у крові невідкладна. Так народилася ідея – “Blood donation o'clock”. Ідея про те, що найкращий час стати донором крові – зараз. Будь-яка хвилина, або момент життя це можливість поділитися кров’ю і допомогти ближнім. Водночас ідея додатково розкривається у контексті війни. Що саме зараз, у цей час, наші люди, наші воїни потребують крові. Тому не варто зволікати, а використовувати час для допомоги, бо є тільки “зараз”.

Illustration

Гущина Ганна

@khoshino_yuki

Тисячі людей...тисячі рук підтримки, протягнутих тим, хто потребує допомоги.. і це - вид боротьби проти рашистських загарбників...Донорська кров...

Illustration

Гущина Ганна

@khoshino_yuki

Зроби донорство - необхідністью!

Illustration

Гущина Ганна

@khoshino_yuki

Стань донором!

Illustration

Гущина Ганна

@khoshino_yuki

Пелікан допомоги!

Illustration

Дятлова Оля

@cinnamonedspace

Я йшла вулицею і купила собі рожеві піони. І весь день до того думала про те, що я хотіла би зобразити на постері (і взагалі чи хочу, бо то був останній день подачі), і мені подумалось, що дарувати квіти – це такий простий і ніжний жест. Якось сама по собі пелюсточка стала краплиною крові, яка є частиною цього жесту, простого та ніжного. Коли про тебе піклуються і можеш попіклуватися ти. А цьому і сенс донорства<3

Illustration

Єрьоменко Наталія

@nata.yeremenko

Велика, дружня крапля крові, що підтримує, огортає обіймами поєднана з постаттю людини, яка, наче дитина, довірливо приймає цю турботу -- на мою думку, донорство може мати і такий вигляд.

Illustration

Єфімченко Ірина

@ira.efimchenko

Привіт!) 🐾 Я Ірина Нєва) Художник, тату-майстриня, мрійниця, активістка, регулярний донор крові, керівник волонтерського напрямку "Крово" у ГО Мотохелп, ямать та сильноДуже патріотка своєї неньки рідної 💙💛 Про постер та задум...🤓 "Живи"... На мою думку, кожен з нас має СИЛУ, яка рятує, живить, підтримує та дає надію. І та сила у крові. У нашій українській крові. Я хочу, щоб максимальна кількість людей, що не мають протипоказань до донорства крові, задумалась про свою силу... І зрозуміли, що вони можуть частинкою себе врятувати життя...воїна, дитини чи дорослої хворої людини... Це магія, якою володіє кожен. #такПереможемо

Illustration

Єфімченко Ірина

@ira.efimchenko

Привіт!) 🐾 Я Ірина Нєва) Художник, тату-майстриня, мрійниця, активістка, регулярний донор крові, керівник волонтерського напрямку "Крово" у ГО Мотохелп, ямать та сильноДуже патріотка своєї неньки рідної 💙💛 Про постер та задум...🤓 "Живи"... На мою думку, кожен з нас має СИЛУ, яка рятує, живить, підтримує та дає надію. І та сила у крові. У нашій українській крові. Я хочу, щоб максимальна кількість людей, що не мають протипоказань до донорства крові, задумалась про свою силу... І зрозуміли, що вони можуть частинкою себе врятувати життя...воїна, дитини чи дорослої хворої людини... Це магія, якою володіє кожен. #такПереможемо

Illustration

Живиця Олександра, Гоудсблом Пепайн

@ileks_sa

Сьогодні в Україні чи не кожний має дві професії одночасно. Свою звичайну та нову, ту, що наближає перемогу в той чи інший спосіб. Лікарка та волонтерка, актор та військовий, вчителька та громадський діяч — ось лише декілька прикладів. На нашу думку, системне донорство, зі своїми графіками донацій та щорічним відпочинком, є нічим іншим, як такою ж професією. Додатково ця ідея може бути розгорнута у національній та навіть міжнародній промо кампанії у LinkedIn, де донори могли б додавати “Системний донор” до назви своєї посади у шапці, таким чином привертаючи увагу до важливості регулярних донацій крові.

Illustration

Жук Анна

@anryyy.y


Illustration

Жук Анна

@anryyy.y


Illustration

Заваденко Дар'я

@dariazavadenko


Illustration

Заваденко Дар'я

@dariazavadenko

У сучасному світі технології все більше проникають у наші повсякденні життя. Зростання популярності гаджетів, таких як смартфони, планшети та годинники, перетворює їх на невід'ємну частину нашого способу існування. Одним з найпоширеніших функціональних елементів гаджетів є можливість встановлення нагадувань. Це привабливий інструмент, який допомагає нам управляти часом і завданнями, що потребують виконання. 

Illustration

Заваденко Дар'я

@dariazavadenko


Illustration

Заваденко Дар'я

@dariazavadenko

Оскільки я з дитинства говорила російською мовою, а зараз повністю перейшла на українську, зі мною зараз трапляються такі конфузи, вибач будь ласка. Якщо можливо замінити роботу на цей варіант - буду дуже вдячна. З величезною повагою ❤️

Illustration

Зінченко Юлія

@jaz_pict

 Зафіксована в скульптурі взаємодопомога, спасіння, завдяки крапелькам крові, де одна допомагає іншій втриматись. Скульптура символізує донорство - як частину культурного життя. В графічному елементі також вписана буква “Ї”, що є культурним мовний аспектом, який зараз так на часі, як і донації крові.

Illustration

Зінченко Юлія

@jaz_pict

 Зафіксована в скульптурі взаємодопомога, спасіння, завдяки крапелькам крові, де одна допомагає іншій втриматись. Скульптура символізує донорство - як частину культурного життя. В графічному елементі також вписана буква “Ї”, що є культурним мовний аспектом, який зараз так на часі, як і донації крові.

Illustration

Іваницька Юлія

@mr.juiv

 Донорство має стати як вечір за книгами, пробіжка чи ранкова кава - системним ритуалом.

Illustration

Івоніч Тетяна

@ideinich

Концепція в тому, що даруючи комусь повітряну кульку, ми даруємо посмішки та радість. Донація крові, по суті, та ж повітряна кулька, така ж легка, і точно так же, думаю, дарує відчуття радості тому хто цю кров отримує. 

Illustration

Івоніч Тетяна

@ideinich


Illustration

Івоніч Тетяна

@ideinich

Концепція в тому, що часто люди недооцінюють важливість донації крові. Як і в айсберга видно лиш незначну частину над водою, так же і нестача донорської крові, набагато масштабніша проблема суспільства ніж ми собі уявляємо. Тому дуже важливо бути регулярним донором.

Illustration

Івоніч Тетяна

@ideinich

Концепція постеру в тому, що кожна донація, як і повітряна куля, може витягти людину, яка потребує кров, з найглибшої прірви в яку затягує її хвороба

Illustration

Кізілова Марина

@marynakizilova


Illustration

Клеменчук Анастасія

@kremm.anastasiia

"From Taboo to Tradition" 

Illustration

Ковальчук Владислав

@vl.i.kovalchuk

У 2013 році, після випуску пісні "Eat, Sleep, Rave, Repeat" утворився новий мем для опису рутинного розпорядку дня. Варто було лише замінити слово «Rave» - і от ви отримали опис власної повсякденної діяльності, що обмежена основними потребами, з невеликими варіаціями або відхиленнями від цієї моделі. Тож чому не підставити замість рейву іншу основну потребу культурної людини – донацію крові? До речі, кількість і колір крапель на постері – не випадкова: червоні краплі символізують донацію цільної крові, білі – донацію тромбоконцентрату, а прозорі – донацію плазми. Перерва між двома донаціями цільної крові складає 60 днів, а у випадку плазми чи тромбоконцентрату – вчетверо менше – всього 15 днів. Відповідно, білих і прозорих крапель на постері вчетверо більше за червоні. Так перед глядачем візуалізуються різні варіанти донації за сталий проміжок часу.

Illustration

Ковальчук Владислав

@vl.i.kovalchuk

«Ніщо не зупинить ідеї, час якої настав» - вважав відомий провідник ОУН. Та я вважаю, що ніщо не може зупинити регулярну донацію! Однак задля дотримання регулярності необхідно ретельно стежити за часом. Саме тому нагадування про це створено у формі пісочного годинника.

Illustration

Ковальчук Владислав

@vl.i.kovalchuk

Наполегливе прикладання навіть незначних зусиль часто виливається у неймовірний результат. «Вода камінь точить», вчить народна мудрість. А що ж тоді точить донорська кров? Безмірну і неосяжну гранітну скалу (прямо як у Франка) людського безсилля перед хворобами і пораненнями. І кожна нова крапля крові – удар по цьому безсиллю, ще одна тріщина в скалі. І хтозна, можливо, одного дня за руїнами цієї скали ми побачимо обриси нового світу, без дефіциту донорської крові. І всі ми віримо, що своїми руками/ Розіб’ємо скалу, роздробимо граніт/ Що кров’ю власною і власними кістками/ Твердий змуруємо гостинець і за нами/ Прийде нове життя, добро нове у світ./ © І.Франко

Illustration

Ковальчук Владислав

@vl.i.kovalchuk

Популяризація будь-чого значною мірою стимулюється створенням впізнаваного візуалу. Тож для позначення регулярного донорства важливо було створити лаконічний та інтуїтивно зрозумілий образ. Так і виник даний знак – поєднання силуету краплі крові та замкнутої стрілки повтору. 

Illustration

Ковальчук Владислав

@vl.i.kovalchuk

Свої знамениті портрети у стилі поп-арт Енді Ворхол створював в багатьох кольорових варіаціях. Це допомагало ширше розкрити образ зображеної зірки, показати всю складність людської натури. Донорство крові – також складний і багатогранний процес, і кожна нова донація не схожа на попередні. І так, кожна донація рятує три нових життя – чим не привід розкрити це у стилізованих зараженнях гемакона?

Illustration

Ковальчук Владислав

@vl.i.kovalchuk

Однією з найбільш впізнаваних і цитованих мистецьких робіт людства є фрагмент фрески на стелі Сикстинської капели – «Створення Адама». Ця робота більш відома як «Два чуваки, що намагаються дотягнутись одне до одного». Та насправді, у центральному жесті Мікеланджело Буонаротті відобразив передачу іскри життя від Бога до Адама. Пройшло півтисячоліття, і Адаму саме час передавати іскру життя далі – що він і робить за допомогою донацій крові (при чому, регулярно!)

Illustration

Ковтун Аліна

@super.alina.k

Не вистачає пальців однієї руки, щоб передати, скільки разів українець ставав донором. Людина - натхнення, людина - приклад, людина майбутнього.

Illustration

Ковтун Аліна

@super.alina.k

Українці, об'єднані єдиною метою – зробити світ навколо кращим

Illustration

Ковтун Аліна

@super.alina.k

Усі зміни починаються зсередини. Звички формуються у нашій голові. Стиль мислення, здатний змінити світ на краще.

Illustration

Ковтун Аліна

@super.alina.k

Саме час нам, українцям, формувати корисні звички. Допомагати ЗСУ, ставати донорами крові, піклуватися про планету. У момент, коли в країні відбувається таке страшне потрясіння, як війна, найлегше переналаштувати своє мислення та сформувати в суспільстві корисні для майбутнього України звички. А починати треба з себе і вже зараз.

Illustration

Копча Міра

@mirakopcha

На цьому постері зображена символічна сцена. У центрі зображення - рука особи, що здала кров для тих, хто найбільше цього потребує. Ця рука символізує сонце - символ тепла, світла і життя. На постері видно, що сонце на руці це колаборація двох людей про що також варто памятати. Цими словами "ти сонце" і "сонце що світить при самій поганій погоді" ми підкреслюємо, що кожна людина, яка віддає свою кров, незалежно від обставин, стає джерелом світла, тепла і надії для тих, хто потребує допомоги. Цей постер підкреслює важливість здачі крові та робить акцент на тому, що кожна людина, може стати сонцем, яке зігріває та допомагає іншим. Запрошуючи людей до участі,ми можемо надати відчуття значущості та наголосити, що дарування крові є життєво важливим актом, який може бути зроблений в будь-який момент.

Illustration

Коробка Дарина

@DarynaKorobka

. Привіт! Це моя перша робота в рамках цього конкурсу і перша ілюстрація взагалі. Я не претендую на призи, так як розумію що в конкурсі представлені роботи ілюстраторів з великим досвідом і талантом. Виникла емоційна потреба взяти участь у такому важливому як на мене соціальному проекті і я вирішила не відмовлятись від цієї ідеї. "Ти + Я = Життя" є посланням, що заохочує людей стати донорами крові. Основна мета постеру донести важливість донорства крові та надихнути на дію. Концепція дає зрозміти, що кожна краплина крові важлива, і з маленьких пожертв, що зроблять кілька людей можуть складатись цілі життя.  

Illustration

Корчемна Вероніка

@nikakorchemna


Illustration

Корчемна Вероніка

@nikakorchemna


Illustration

Корчемна Вероніка

@nikakorchemna


Illustration

Куц Антон

@kuts_anton

Вітаю! Мене звати Антон Куц! З натхненням хочу представити свою роботу, створену саме для конкурсу ARTDONATION 2023, під назвою «Звичка». Яка мета моєї роботи? Постер насамперед закликає до формування звички здавати кров, що співпадає з цьогорічною темою конкурсу «Заклик до регулярного донорства крові». Зазначена мета досягається шляхом візуального співставлення однієї донації з регулярною здачею крові протягом одного року. Для порівняння використано візуалізацію загальної статистики, відповідно до якої одна здача цільної крові може врятувати до 3 людей. Відповідно 6 здач за рік, можуть врятувати до 18 людей. Що зображено на постері? В верхній частині постеру, яку можна охарактеризувати, як «перша здача крові», позначено одну донацію, за допомогою контейнера для зберігання крові. Можна зрозуміти, що така здача лише «одна краплина», хоча і може врятувати до трьох людських життів. Більш насичена нижня частина роботи - «здача крові протягом року». На якій зображена лінія часу з шістьма відміченими донаціями. Адже, цільну кров можна здавати раз на 60 днів, виходить 6 разів на рік. Результати такої звички, візуалізовано за допомогою сердець та у вигляді тексту – 18 врятованих людських життів за один рік. Тепер це вже не маленька крапля, а наповнення великої загальної краплі, як чогось більшого… Чим моя робота відрізняється від інших? Більшість постерів/матеріалів в сфері донорства, які я бачив, складаються або тільки з художнього малюнку або ще мають фразу – заклик. Такий матеріал більше направлений на його емоційне сприйняття. Основна аудиторія таких матеріалів творчі, чутливі люди. Їхня основна мотивація - емоційний потяг. Мій постер зображує інформацію схематично з використанням узагальнених статистичних даних. Що сприяє його аналітичному осмисленню. Що більше розраховано на людей з аналітичним типом мислення. Узагальнення, про можливість врятувати 18 людей за один рік, також повинно надихнути більше людей до здачі крові і заохотити дізнатись більше про донорство. Тому доповнення цим постером, вже існуючих, більш творчих матеріалів, на мою думку, сприятиме залученню більшого кола людей до здачі крові та переведення такої активності у «звичку». Де розміщувати цей постер? Найкращий ефект від постеру, буде у разі його розміщення в центрах збору донорської крові чи біля них. А також на подіях організованих для донорів, на матеріалах призначених для донорів, на веб сайтах і у групах донорів у месенджерах. Щоб максимально досягти його основну мету - залучення донорів до постійної здачі крові. З іншої сторони, він також може бути розміщений в публічних місцях або на сайтах загальної тематики з метою залучення громадян до донорства. Додатково На конкурс подано дві роботи, одна виконана на українській мові, інша на англійській (п. 3.3 Правил). Обидві роботи, на українській та англійській мові, мають напис World Blood Donor Day, як це передбачено умовами конкурсу (п. 3.5 Правил). Посміхніться! Гарного Вам дня!

Illustration

Лазоренко Назар

@nazllaz

Гранат — як символ багатства. Саме через донорів потребуючі крові можуть отримати шанс на цінне людське життя. Також регулярні донори разом можуть забезпечити кожен місяць року, аби не було недостачі. Угорі — 14, число дня донора.

Illustration

Ламзін Денис

@_porozhnecha_

Ця ілюстрація символізує важливість регулярних донацій крові. Це як догляд за рослинами. Тільки постійний полив квітів дасть результат і вони зацвітуть. Так само і нам треба постійно допомагати, щоб квітли посмішки на обличчях людей, що потребують допомоги.

Illustration

Лашевська Ліліана

@liliana_de_la

Системне донорство — культурна норма. Ідея яку я прагнула донести засобами візуальної комунікації. Використання образу коду символізує систематичне донорство крові як ключ до розкриття потенціалу допомоги та порятунку життів. У плакаті нулі замінені на краплі крові для нагадування що допомога кожного утворює величезну системну культуру донорства. 

Illustration

Легедза Оксана

@oksana.lehedza

Наша культура відіграє важливу у процесі прийняття нами будь-яких рішень, включно з рішенням здавати кров чи ні. Концепція плакату полягає у зображенні сцени з центру крові, що демонструє позитивний досвід донорства, а сам процес здачі крові як щось просте, доступне і звичне. У центрі композиції - усміхнена жінка, яка уособлює волонтера або донора. Зображуючи її усміхненою і задоволеною, я прагну передати повідомлення про те, що донорство крові - це позитивний і корисний досвід. Медсестра, яка забирає донорську кров, представляє основну мету центру донорства крові - забезпеченні життєво важливих ресурсів для тих, хто їх потребує. Зображена сцена гуманізує цей процес та заохочує глядачів замислитися над тим, щоб самим стати донорами крові, що, зрештою, сприяє досягненню більшої мети - просуванню донорства крові як культурної норми.

Illustration

Леонець Катерина

@katrina.zaytseva

У нашому повсякденному житті ми приділяємо увагу різним аспектам нашого самопізнання та самовдосконалення. Ми системно вдосконалюємося в різних сферах: працюємо над своїм фізичним здоров'ям, розвиваємо навички, практикуємо різноманітні хобі та відпочинок. Але чи задумувалися ми коли-небудь про системність в донорстві крові? Так само, як ми ретельно стежимо за нашим здоров'ям та дбаємо про нього, системне здавання крові стає необхідною складовою нашого здорового та відповідального способу життя. Кров - це необхідний ресурс для нормального функціонування організму та допомоги тим, хто найбільше цього потребує. Стати системним донором крові - це більше, ніж просто вчинок в момент часу. Це постійна звичка, що проявляється регулярними відвідуваннями кроводавчого центру та здаванням крові з визначеною періодичністю. Так само, як ми виконуємо свої щоденні обов'язки, ми можемо включити системне донорство крові у наш розклад.

Illustration

Луцька Віта Андріївна

@vita_vitya

привіт, перший раз роблю такі штуки і це був непоганий досвід. чесно не знаю як пояснити ту роботу яка зробила вона просто якось сама йшла...і от, дякую що створюєте такі ініціативи 🧡 аякщо зробив 2 роботи тоді що?

Illustration

Луцька Віта Андріївна

@vita_vitya

Трактувати можна по різному, але як мене це аля око показує що актуальнсть донорства має бути не висвітлюватись не тільки в якийсь особливий день, а й повсякденні дні, щоб люди знали, що кров потрібна завжд

Illustration

Люм'єр Веронік

@vero_lumiere

Чудово мати звичку ділитись Добром. Можна довго шукати причини: чому ні.. Але ти маєш чим допомогти. Своїм серцем!

Illustration

Мазур Тетяна

@ka.drai

Серія з 4-ьох постерів, які можна використовувати, як разом, так і окремо. Концепт – донести, що «культурна норма» - це певний «код», який відображений у вигляді графіку чергувань Агентів крові (must know кожному), що є на всіх представлених постерах позаду головних героїв - Крові, Плазми та Тромбоцитів (того, що люди здають найчастіше). Епітети «залізна», «незламна» та «сміливі» додають їм актуальності та українського контексту, а такі слова як «регулярно», «наступне побачення» та «завжди» - підкреслюють дію систематичності та регулярності, додатково граючись з їх власними характеристиками. Хотілось зробити щось дуже сучасне та крейзі, щоб нагадувало стріт-арт, який зараз є вагомою платформою для вираження різних суспільних тем та думок.

Illustration

Мазур Тетяна

@ka.drai

Серія з 4-ьох постерів, які можна використовувати, як разом, так і окремо. Концепт – донести, що «культурна норма» - це певний «код», який відображений у вигляді графіку чергувань Агентів крові (must know кожному), що є на всіх представлених постерах позаду головних героїв - Крові, Плазми та Тромбоцитів (того, що люди здають найчастіше). Епітети «залізна», «незламна» та «сміливі» додають їм актуальності та українського контексту, а такі слова як «регулярно», «наступне побачення» та «завжди» - підкреслюють дію систематичності та регулярності, додатково граючись з їх власними характеристиками. Хотілось зробити щось дуже сучасне та крейзі, щоб нагадувало стріт-арт, який зараз є вагомою платформою для вираження різних суспільних тем та думок.

Illustration

Мазур Тетяна

@ka.drai

Серія з 4-ьох постерів, які можна використовувати, як разом, так і окремо. Концепт – донести, що «культурна норма» - це певний «код», який відображений у вигляді графіку чергувань Агентів крові (must know кожному), що є на всіх представлених постерах позаду головних героїв - Крові, Плазми та Тромбоцитів (того, що люди здають найчастіше). Епітети «залізна», «незламна» та «сміливі» додають їм актуальності та українського контексту, а такі слова як «регулярно», «наступне побачення» та «завжди» - підкреслюють дію систематичності та регулярності, додатково граючись з їх власними характеристиками. Хотілось зробити щось дуже сучасне та крейзі, щоб нагадувало стріт-арт, який зараз є вагомою платформою для вираження різних суспільних тем та думок.

Illustration

Мазур Тетяна

@ka.drai

Серія з 4-ьох постерів, які можна використовувати, як разом, так і окремо. Концепт – донести, що «культурна норма» - це певний «код», який відображений у вигляді графіку чергувань Агентів крові (must know кожному), що є на всіх представлених постерах позаду головних героїв - Крові, Плазми та Тромбоцитів (того, що люди здають найчастіше). Епітети «залізна», «незламна» та «сміливі» додають їм актуальності та українського контексту, а такі слова як «регулярно», «наступне побачення» та «завжди» - підкреслюють дію систематичності та регулярності, додатково граючись з їх власними характеристиками. Хотілось зробити щось дуже сучасне та крейзі, щоб нагадувало стріт-арт, який зараз є вагомою платформою для вираження різних суспільних тем та думок.

Illustration

Матвійчук Софія

@mtv_sy

Організм людини відновлюється дуже швидко. Цільну кров можна здавати кожні 2 місяці, а елементи - кожні 30 днів. Тому варто запланувати свої донації та стати регулярним донором!

Illustration

Матолич Роман

@thenameis__mr

Вітаю! Для мене асоціацією із здачею крові є церемонія перед власне донацією, коли всі п'ють чай і щось куштують. Приз, що кожен отримує. Я не хотів, щоб ця комунікація будувалась через краплинку, кров, календар, жалість і таке інше. Це про позитивний досвід і простоту. Про те, що це може сподобатись і людина буде вертатись до цієї затишної спільноти, брати з собою близьких. Плакат має зрозумілий заклик до цього і передає динаміку. Круг - приємна, зациклена форма. Пляма позаду нагадує і про лого 'агентів', і цю саму клітину нашої крові. Вона об'єднює і підтримує персонажів. Вони привертають увагу і на перший погляд мова йде взагалі не про донорство. Я використав вирізки реальних об'єктів, а не ілюстрації, щоб це не здавалось і надто дитячим.

Illustration

Махиборода Марина

@marina_makhyboroda

Донорство як похід в театр чи кіно - це частина культурного пазлу.

Illustration

Махиборода Марина

@marina_makhyboroda

Організм людини відновлюється дуже швидко. Цільну кров можна здавати кожні 2 місяці, а елементи - кожні 30 днів. Тому варто запланувати свої донації та стати регулярним донором!

Illustration

Махиборода Марина

@marina_makhyboroda

Донори та ЗСУ це надія на наше майбутнє!

Illustration

Мельнікова Наталія 

@_na_me_illustrator

Багатьом людям потрібна кров для того, щоб повернутись до нормального життя - це факт. На ілюстрації зображені люди, які підіймаються ескалатором до донорського центру (капля крові). Ескалатор виступає, як символ постійної необхідності в донорах, капля крові, як символ донорських центрів. Ладонь, як ознака - благодійності, добра й підтримки.

Illustration

Михайліченко Катерина

@plyn.art

Краще здавати кров разом з друзями, родичами, колегами, близькими, адже так легше стати донором перший раз та загалом спокійніше та веселіше.

Illustration

Михайліченко Катерина

@plyn.art

Системне донорство це ще одна корисна звичка яку варто було б додати до своєї рутини разом з здоровим харчування, спортом, турботою про навколишнє середовище.

Illustration

Мікеладзе Наталія

@_natomikeladze_


Illustration

Мікеладзе Наталія

@_natomikeladze_

Створюючи цю роботу надихалася візерунками Решетилівських килимів, як культурною спадщиною України. На постері зображені квіти, які поливається системою зрошування і метафорично переносять нас до теми донорства.

Illustration

Мірчук Сергій

@mirchuk_serhii

На плакаті у форму краплі крові вписане дерево життя - один з традиційних орнаментів в українській вишивці та писанкарстві. Цей старовинний символ говорить про буття, час та зв’язок між поколіннями. Систематичне донорство, яке має стати культурною нормою в українському суспільстві, теж є своєрідним деревом життя, яке об’єднає українців. 

Illustration

Мічун Олег

@olegmichun

Став донором - став котиком

Illustration

Мічун Олег

@olegmichun

Донори - котики

Illustration

Мічун Олег

@olegmichun

Котик лапку намочив в чарівне чорнило. І на небі написав, донорство – чудове діло! 

Illustration

Мішустіна Анастасія

@tender.shock

Ми звикли платити за підписки на стрімінгові сервіси, щомісячно оплачувати телефонний звʼязок, Інтернет та комуналку. А донорство — це найкраща підписка, яку ти можеш оформити безкоштовно! Системно допомагаючи іншим, ти підвищуєш шанси на те, що в разі потреби теж скористаєшся своїм статусом постійного донора ❤️🩸

Illustration

Моісеєнко Анна

@00ni00nn

Пані Крапля закликає відмічати день донора здачею крові! Маленькі крапельки по бокам символізують минулі і наступні роки, а крапля в центрі - цьогорічна. Думаю, було б круто закликати людей здавати кров в якості святкування дня донора крові.

Illustration

Моісеєнко Анна

@00ni00nn

 Для мене, як і для багатьох, зробити донат стало звичкою - як сходити в магазин чи вигуляти собаку. Такою ж звичною справою я хочу зробити і донорство крові. На цьому постері я вирішила зобразити аркуш з записника з умовним списком задач на день, в якому здати кров - це просто щось що ти робиш як інші буденні справи.

Illustration

Молодцова Поліна

@pinmillo

Своєю роботою я хотіла акцентувати культурні норми сучасного українця. Донорство, донати ЗСУ, ввічливість до кожної людини. Для нашого народу ці "звички" стали каноном. Добре серце, взаємодопомога, захист — цими рисами може пишатися кожний мешканець нашої країни. Дякую за можливість брати участь у конкурсі з такою важливою темою. Дякую за можливість почути мої думки крізь творчість.

Illustration

Мор Maрина

@marinmor_

Центральним елементом є пісочний годинник. Для мене він символізує систематичність, повторюваність дії, оскільки має фіксований термін витікання. Пісок з точки А перетікає в точку Б і так далі, до безкінечності. Перелік груп крові, велика червона пляма з текстурою крові під мікроскопом та крапки різної інтенсивності вгорі та внизу - підсилюючі елементи, що розповідають нам про кров і те, що цей годинник обертається навколо донорства. Також у червоній масивній плямі можна побачити кровавий потік від балончика з фарбою, що нагадує нам про те, що в країні війна, і це систематичне донорство критично важливе для військових.

Illustration

Муха Таїсія

@tess.inkmorphs

Донорство як безкінечний цикл, прекрасний наче цвітіння квітки. Все починається всього лише з думки, далі розквітає, і завершується збором "врожаю" турботливими руками медпрацівників, але чи справді це завершення або лише одна з ланок циклу? Трохи відпочинку і думка про донорство знову як насіннячко зароджується у розумі донора, треба лише дати їй прорости ❤️

Illustration

Нагорна Анастасія

@nastasya_nagorna_

«Гра у нитку» на пальцях - як система, що утворює різні візерунки та фігури. На моїй ілюстрації плетіння утворює краплю крові. Для мене це і слугувало певною метафорою про системне донорство, як норму. Це історія саме про те, що донорство не є чимось абстрактним, а слугує тією нормою на яку здатен кожен, в підтвердження чому слугує напис, що бути героєм може кожен. 

Illustration

Нагорна Анастасія

@nastasya_nagorna_

Концепція полягає у тому що на зображенні жінка схрещує руки в формі краплі крові. Жінка як символ життя, посланниця добра і миру на землі. Квіти, гілки та листя відображають постійне оновлення і нескінченність.

Illustration

Олійник Любов

@liubovs.art

Ідея постера в тому, що донація крові має бути такою ж важливою та буденною справою, як і не забути ключі на виході з дому.

Illustration

Олійник Любов

@liubovs.art

Концепція постеру полягає у сприйнятті донації крові в ключі культурної норми.

Illustration

Олійник Любов

@liubovs.art

Постер про важливість запровадження культури регулярної донації крові

Illustration

Олійник Любов

@liubovs.art

Про можливість і важливість запланованих донацій на рік вперед

Illustration

Олійник Любов

@liubovs.art

Важливість регулярної донації крові, заклик до планування сесій донації наперед

Illustration

Павленко Катерина

@kate.whypanda

Найпростіша математика щасливої людини це коли: від трьох кульок морозива більше радості ніж від однієї, піцу краще їсти разом з друзями, а банку крові краще помножувати регулярно.

Illustration

Перепелиця Катерина

@k.perepelytsia

Постер "Зміни культуру донорства. Ділись!" це другий постер, який я надсилаю, але з іншим закликом. Надсилаю окремими заявками так як неможливо було відразу прикріпити два файли. Два заклики є влучними, тому, можливо, ви оберете ближчий❤️ Опис такий же: Покликаний надихнути та заохотити людей брати участь у благородному акті донорства крові. Концепція плаката полягає у створенні яскравого візуального ефекту, який приваблює перехожих та змушує роздивитися плакат. Червоні елементи створюють відчуття об'ємності, ніби це частина реальності. Так само і донорство, це та необхідність, яка існує і її потрібно закривати системно.

Illustration

Перепелиця Катерина

@k.perepelytsia

Постер "Донатити варто не лише грошима" покликаний надихнути та заохотити людей брати участь у благородному акті донорства крові. Концепція плаката полягає у створенні яскравого візуального ефекту, який приваблює перехожих та змушує роздивитися плакат. Червоні елементи створюють відчуття об'ємності, ніби це частина реальності. Так само і донорство, це та необхідність, яка існує і її потрібно закривати системно. Чому такий заклик? Бо сьогодні донатити на ЗСУ, як нова норма суспільства. Тому варто показати, що це не єдиний спосіб допомоги. З цим стилем я надіслала 2 постери, але з різними закликами, що вважаю влучними.

Illustration

Пирог Тетяна

@pirogart

"Продовжуй" — заклик до регулярного донорства. Постер апелює до тих людей, які вже робили це раз чи два, як, власне, я сама на початку війни. Якщо трохи зануритися в тему, переваги регулярного донорства стають очевидними, їх багато, і для донора, і для суспільства, і для країни. Я намагалася містко донести головне — здавати кров потрібно не один раз (емоційно, стихійно, здав і забув), а регулярно, системно. "Регулярне донорство продовжує життя" — один з бенефітів для самого донора, а також образний вислів про донорство загалом. Продовжуй донатити, продовжуй життя.

Illustration

Піголь Катерина

@katerina_pigol

На плакаті зображений голуб в краплині крові, цим я хотіла показати, що кожен українець може наблизити нас до перемоги. Кожен день наші захисники ризикують життям, щоб ми могли жити в вільній, мирній країні. Тож я вважаю, що донорство, волонтерство та допомога бійцям-наш фронт.

Illustration

Піголь Катерина

@katerina_pigol

На плакаті зображений голуб в краплині крові, цим я хотіла показати, що кожен українець може наблизити нас до перемоги. Кожен день наші захисники ризикують життям, щоб ми могли жити в вільній, мирній країні. Тож я вважаю, що донорство, волонтерство та допомога бійцям-наш фронт.

Illustration

Полєшко Аліна

@poliessh

На плакаті зображений ангел, що допомагає збирати кров і символізує життя.

Illustration

Полівод Поліна

@wow_polivod_po_

"Системне донорство - норма" даним плакатом намагалась максимально наочно передати ідею даної фрази . Бо регулярне донорство = більше шансів для тих, хто потребує допомоги . Також системне донорство = щедрий донат , що наближає Україну до перемоги !

Illustration

Полівод Поліна

@wow_polivod_po_

"Одне на двох - не тільки про кохання" даною роботою хотіла звернути увагу на те , одне серце на двох це не тільки про почуття ,а в буквальному сенсі , про одну кров . Гадаю приємно розуміти , що десь паралельним життям живе людина якій ти зміг допомогти або навіть врятувати життя .

Illustration

Полукєєва Вікторія

@close.to.victory

Прочитавши тематику цьогорічного конкурсу я вирішила зробити плакат, на якому звичайні люди йдуть на здачу крові як "регулярні донорські війська". Це водночас підкреслює як важливість постійного донорства, так і показує що донори - звичайні люди, яких об'єднує бажання творити добро. 

Illustration

Пономарьова Анастасія 

@anastasiia.s_art_


Illustration

Пономарьова Анастасія 

@anastasiia.s_art_

Регулярно донатити на ЗСУ вже давно стало нашою звичкою. Але на жаль не всі потреби можна закрити грошовими зборами. Здавати кров та її компоненти надзвичайно важливо, це рятує життя.

Illustration

Пономарьова Анастасія 

@anastasiia.s_art_

Ми один сильний, непереможний народ, нас єднає минуле, традиції та випробування сьогодення. В наших жилах тече одна кров, що несе в собі код нації, нашу генетичну пам'ять. Ми єдині та непереможні коли разом йдемо до своєї мети, допомагаючи одне одному. В плакаті використанні елементи Самчиківського розпису, традиційного розпису Поділля. 

Illustration

Приставка Вікторія

@vikentia.letters

Донорство — це любов. 450 мл крові можуть врятувати 3 життя.

Illustration

Рафальська Марина

@dreaming_fox

Навіть маленькі кроки важливі. Крапля до краплі, але регулярно допоможе дати надію багатьом людям, родинам. Робіт систематично трошки більше ніж можете і ви досягнете успіху в будь-якій справі. А регулярне донорство допоможе врятувати не одне життя.

Illustration

Ревук Марія

@mariiasbohemiantales

Ще до початку роботи над плакатами я попередньо проглянула анкету й мою увагу привернуло питання про те чи була я донором крові. Не була. Довго думати про причину не довелось: страх. Саме спроба зробити страшне не страшним й тема цьогорічного конкурсу стали основними ідеями моїх робіт. Відсутність червоного, нечіткий текст й такі звичні для нас буденні справи — як спроба зняти напругу й відволікти мозок від надокучливих думок в очікуванні своєї черги для донорства крові.

Illustration

Ревук Марія

@mariiasbohemiantales

Ще до початку роботи над плакатами я попередньо проглянула анкету й мою увагу привернуло питання про те чи була я донором крові. Не була. Довго думати про причину не довелось: страх. Саме спроба зробити страшне не страшним й тема цьогорічного конкурсу стали основними ідеями моїх робіт. Відсутність червоного, нечіткий текст й такі звичні для нас буденні справи — як спроба зняти напругу й відволікти мозок від надокучливих думок в очікуванні своєї черги для донорства крові.

Illustration

Рубан Романа

@romanaruban

Головна ідея постеру – через сезонність героїв-краплин показати одночасно орієнтовну регулярність з якою можна здавати кров, плин часу, а отже важливість планування, а також наскільки різним людям можна допомогти, якщо ти донор на регулярній основі. І тому, мабуть, було б круто, відзначати новий сезон здачею крові.

Illustration

Рубан Юлія

@yuliiaruban

Системне донорство стає частиною нашого життя. Воно стає невідʼємною частиною повсякденного так само як ходити в кафе чи кіно або супермаркет. Як і малі дрібнички стають нашим життям так і донорство стає чимось невідʼємним.

Illustration

Ружицька Єва

@maliuvaka

Ще до початку роботи над плакатами я попередньо проглянула анкету й мою увагу привернуло питання про те чи була я донором крові. Не була. Довго думати про причину не довелось: страх. Саме спроба зробити страшне не страшним й тема цьогорічного конкурсу стали основними ідеями моїх робіт. Відсутність червоного, нечіткий текст й такі звичні для нас буденні справи — як спроба зняти напругу й відволікти мозок від надокучливих думок в очікуванні своєї черги для донорства крові.

Illustration

Ружицька Єва

@maliuvaka

Своєю роботою я хотіла нагадати, що важливо здавати кров впродовж усього року (звісно якщо дозволяє здоровʼя). В моїй ілюстрації, на фоні, можна розгледіти 4 пори року – стадії змінення каштанів. Цим я хотіла висловити, що кожен сезон — сезон для донації. 

Illustration

Савчук Катерина

@katerynka.savchuk

Донація потребує регулярності, звички. Це важливо, важливо робити донацію системно і аби підтримувати життя тих хто потребує нашої допомоги , нашої уваги. так само як квіти на підвіконні потребують регулярного поливу і трохи часу аби вони продовжували квітнути та не змарніли і або ще гірше - не зів‘янули. Хотіла би щоб донація крові стала простою обов‘язковістю, звичкою як не потребує зайвих питань «треба чи не треба» , так само як з квіткою на підвіконні - ми просто знаємо що треба поливати і робимо це не розмірковуючи. Бо знаємо, що вода для квітки це одна з важливих умов ії життя, так само як донація крові це умова життя багатьох людей. 

Illustration

Савчук Роман

@rsavchuk

Концепція полягає у тому, що більшість людей зараз споживає контент на ютубі, і, мабуть, багато хто з нас має підписку саме на цей сервіс, більше того, форма логотипу є досить впізнаваною, тому може привертати увагу, що, на мою думку, і має робити постер :) Тому системне донорство – це свого роду "найголовніша підписка", яку ми можемо мати :)

Illustration

Савчук Роман

@rsavchuk

Як регулярний донор я здаю кров приблизно щотри місяці, що наштовхнуло мене на думку про системність/циклічність, яка є довкола нас, наприклад зміна сезонів щороку, яких як раз 4, як і "рекомендована" частота донації :) 

Illustration

Сахацька Ангеліна

@pani_anhelina

Головний задум в тому що одна твоя краплина, яку ти систематично жертвуєш, дає надію на життя тим кому цієї краплини бракує

Illustration

Свириденко Марія

@_mynameismariia

В цілому, постер спрямований на те, щоб зацікавити та мобілізувати людей до участі в донорстві, наголошуючи на його нормальності та важливості для суспільства. Слоган наголошує на тому, що донорство повинно стати природною частиною нашого життя, як буденні та очевидні речі, як поставити квіти у воду...

Illustration

Сергеєва Ганна 

@guts_ulka

Наша країна, наша свобода у наших венах як кров.То певною мірою ми всі однієї крові

Illustration

Сергеєва Ганна 

@guts_ulka

Авторський погляд на групу крові як на літери і цифри,що більше ніж просто літери.Ми, Україна,складаємось з людей.Прості речі рятують

Illustration

Сирота Анна

@asirotkaa

Іноді здається, що маленькі дії не рахуються. Піти здати кров раз, два, три на рік - це всього кілька днів, а в році їх он як багато. Це так, але! Якщо задуматися, що все це має накопичувальний ефект? А якщо додати до цього факт, що ці маленькі кроки рятують життя! Тому маленька ілюстрація на тему великого добра - краплинка сили, яка примножується, обростає додатковими контекстами і стає великою-великою, навіть якщо на початку здавалось, що її точно ніколи не заповнити. 

Illustration

Сіроштанова Марія

@siroshtanovamari

Дія,а не Подія.Особливою будь-яку календарну подію робить не маркування, а наша залученість і задіяність в певні події, тому тількі нам вирішувати скількі особливих днів може бути в нашому житті і це не тількі один день на рік, таких днів може бути безліч.

Illustration

Сіроштанова Марія

@siroshtanovamari

Донація крові може стати такою ж традицією, як і нескінченний перегляд Гаррі Поттера на свята

Illustration

Сіроштанова Марія

@siroshtanovamari

Культурною нормою є вшанування загиблих , але такою ж нормою тепер є і рятування життя бійців. Замість квітів на пам"ятник - дати частинку себе і врятувати життя бо воно набагато цінніше

Illustration

Скрильник Олександр

@aleksandr_skrylnik

Рука з кольором (як донор) ділиться їм, дарує життя, фарбуючи іншу. їх обвиває трубка з кров'ю

Illustration

Скрипник Олексій

@olexiyskrpnk

Здаючи кров мало хто думає про те, що він герой. Але насправді це так і є. Здаючи кров ти не тільки зупиняєш кулі, але і даєш людині надію, світ у кінці тунелю. Цю надію відображає центральний елемент композиції.

Illustration

Скрипник Олексій

@olexiyskrpnk

By donating blood, you kill the guns, making your defenders almost immortal. I wanted the type to look like a blood bag. I also added a small detail — I circled the word "guns" the same way officers circle the dead bodies. 

Illustration

Сніховська Ольга

@_olyasn_

Головна мета: Зображення українки, яка здає кров заради заради майбутнього інших людей. Моєю ціллю було об'єднати донорство з мистецтвом, тому на постері зображено елементи лемківської писанки у патріотичних кольорах. Кожна капелька на постері утворює певні елементи писанки, що символізують, в свою чергу, розквіт весни, пробудження сили та віри в краще. Характерний для лемківської писанки тонкий та складний орнамент. В орнаменті використовують різні знаки, які характерні для лемків. Так як лемківську писанку пишуть за допомогою крапок, ком та крапель, то орнамент має здаватись тільки на перший погляд простим, насправді за рахунок символів він виглядає складним. Шлях від дівчини до серця з крапель крові лежить через катетер та тонкої трубки, адже ми знаємо, що дорога до самого важливого в організмі та дусі людини завжди складна. Тонка трубка, яка веде від дівчини до серця утворена у формі кіл, що складають відчуття вібрації або стуку органу. На українці зображені віночок та коралі, проте варто і зазначити, що на руці є червоний браслет з ниток який символізує кров та захист. Браслет – це як заклик до донорства, адже він показує людям де б вони не були, що це важливо і про це потрібно пам’ятати.

Illustration

Сотнікова Ольга

@ole.lukoje_illustrator

Коли сучасну українську культуру вивчатимуть по підручниках історії, можливо, там буде така інфографіка зі схемою української молоді, зразка 2023. Звичайно ж це жартівлива форма, але хочу вірити, що саме зараз час змін на краще та введення нових культурних норм. І ми всі маємо змогу взяти участь у цьому процесі.

Illustration

Софієнко Юлія

@transparentcitizen


Illustration

Стеценко Аліна

@


Illustration

Стеценко Аліна

@

Цей постер - моя спроба візуалізувати системність як сукупність і цілісність повторюваних дій та зв’язок між ними. Адже саме систематичний підхід до будь-чого дає накращий результат, і донорство не вийняток. З маленьких регулярних дій формується щось значно більше. Тому у постері повторюється зображення руки, формуючи єдину мережу, систему, де кров стікається у одну велику краплю, яка рятує життя постійно.

Illustration

Стеценко Аліна

@

Один з основних образів, які асоціюються з системністю – це календар. Будь-які плани чи події люди відмічають у календарі. І регулярне донорство має стати однією з цих запланованих подій. Тому у постері листки календаря, згинаючись, формують крапельки – тим самим натякаючи, що донорство має бути у нашому розкладі.

Illustration

Тенісон Ольга

@olga_tenison

ТАК

Illustration

Тимошенко Аліна

@_alinkart_

Системне донорство - культурна норма українського суспільства. Метафорична система координат відображає наскільки важливе системне донорство. Навіть одна донація може врятувати життя. Найголовніше підтримувати таку культурну норму, аби ми не опинилися у мінусах.

Illustration

Тищук Аліна

@alina.tyshchuk.prints


Illustration

Тіхонова Марія

@mashka_tyapa


Illustration

Тіхонова Марія

@mashka_tyapa


Illustration

Тіхонова Марія

@mashka_tyapa


Illustration

Тон Сімона

@simonathebird

Ми зараз не тільки відроджуємо наші традиції та звичаї, а й створюємо нові, знаходимося в пошуку своєї національної ідентичності. «У нас так (не)заведено» один з маркерів, того що прижилося, стало нормою. Хочеться, щоб регулярна донація крові стала нашою спільною рисою, притаманною нам, як свідомому суспільству, де взаємодопомога і активна життєва позиція є нормою. 

Illustration

Третьякова Євгенія

@jenny_trtkv


Illustration

Третьякова Євгенія

@jenny_trtkv


Illustration

Тріщ Анна 

@anna_trishch

Добрий день! Для привернення уваги обрала метафору, що мур з кубиків лего - це певна лінія захисту - це банк крові, необхідний країні. Стати донором крові - зробити свій внесок в побудову цього муру.

Illustration

Тулюк Наталія

@

В основі постера - дівчина в позі "лотоса", слухає улюблену пісню "на повторі" та вчергове здає кров. Кров, яка передається до червоних стрілок, що символізують повторюваність і ввімкнення улюбленої пісні, і донорства крові. Усі ми любимо слухати улюблену пісню "на повторі". То, чому ж би не ввімкнути на повтор наше донорство кров?

Illustration

Турівна Арина

@arysic


Illustration

Цвенгер Крістіна

@tsvenger_kriss

Ідея яку я закладала в роботу- це протягнення руки допомоги від зовсім незнайомих людей в дуже скрутну хвилину. Коли тіло розчиняється і життя покидає його, адже кров -це головний інгрідієнт складової нашого тіла, без якого можна лишитись життя. Тож навіть крапля крові від донора, може стати тою рятівною ниткою для людини яка бореться за своє життя.

Illustration

Цилюрик Аліна

@alinatsilyurik

Чули історії, коли людина чи її рідні потребували негайного переливання крові, а її не було в запасах? Багато часу втрачалося на самостійні пошуки донора. Після таких ситуацій люди розуміють важливість регулярно здавати кров та стають постійними донорами. Своїм постером я хочу закликати до регулярної здачі крові, саме через приклад таких болючих ситуацій.

Illustration

Цилюрик Аліна

@alinatsilyurik


Illustration

Шевченко Дарія

@_dasherrr_ 

Моя робота називається "Кожна пелюстка важлива". Червона квітка у руці символізує життя, а її пелюстки це можливість яку можна дати людям ставши регулярним донором. Кожна пелюстка, як кожна крапля крові, яка може врятувати чиєсь життя. Рука яка ловить пелюстку це врятоване життя. Тож цим я хочу сказати наскільки важливе системне донорство.

Illustration

Штангеєв Данил

@danylshtangeev

Дім, квітка, фото коханої людини, дерево в парку, дотик, допомога, донорство. Повсякденність, яка рятує.

Illustration

Шуш Артем

t.me/shushtain

Коли наші серця б'ються в одному ритмі, з них проростають мальви надії. Коли ми здаємо кров у спільному ритмі, — надії справджуються.

Illustration

Яковлева Олександра

@red_ruth_art

В основі лежить теза про те, що одна донація крові дає шанс кільком людям, щоб їхнє серце продовжувало битися. 

Illustration

Яковлева Олександра

@red_ruth_art

Мені дуже сподобалась теза про те, що віддаючи кров, ми даємо шанс чиємусь серцю продовжувати битись. І ніколи не знаєш, хто це може бути: незнайомець чи хтось, кого ми любимо найбільше. Кожне життя цінне і ми повинні робити все, що можемо, аби його зберегти.

Illustration

Яковлева Олександра

@red_ruth_art

Це постер з емблемою-шевроном Донорських військ — тихого підрозділу, який допомагає рятувати життя.

Illustration

Яковлева Олександра

@red_ruth_art

Я подумала, що цікаво було б об'єднати тему донорства із популярною тематикою світу Гаррі Поттера. Lumus Maxima - закляття, яке дає світло у світі чарівників, я обіграла як Donors Maxima. Фраза закликає бути активними донорами, які по-максимуму роблять те, що можуть, щоб врятувати чиєсь життя.

Illustration

Яценко Віолетта

@yatsenkoveta

"Жива опора": Системне донорство крові можна порівняти зі створенням живої опори. Кожен донор, який пожертвує кров, стає частиною цієї опори, яка забезпечує важливу підтримку пораненим військовим та цивільним жертвам війни. Аналогічно до того, як сильна опора може підтримати будь-який вантаж, система донорства крові може підтримати людські життя та допо