English

Illustration

Зупинимо кров

Шість років ви знали нас як амбасадорів свідомої і безпечної «втрати» крові (кроводачі), але тепер у нас з'явилося додаткове завдання — спиняти кров бійців Тероборони та волонтерів, які евакуюють людей і доставляють гуманітарну допомогу.

Ми відкриваємо збір коштів на аптечки для Територіальної оборони, пожежників, волонтерів, які займаються евакуацією людей

Які кровоспинні засоби ми купуємо:

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Як ці речі допомагають зупинити кровотечу?

Найчастіша причина смерті на полі бою це саме масивна кровотеча, тому вчасно накладений турнікет допомагає ефективно спинити кровотечу, а бандаж — зафіксувати та візуально контролювати її стан. Оклюзійна пов'язка призначена для закриття проникаючих ран на грудній клітині, а гемостатичний бинт призначений блокування раневого отвору та зупинки кровотечі шляхом прискорення процесу природнього згортання крові.

Як допомогти проєкту

Посилання на реквізити у різних валютах

Illustration

UAH

DONAT

Illustration

USD

DONAT

Illustration

EUR

DONAT

Ми публічно звітуємо про використання усіх коштів, тому всі розрахунки ви можете побачити у відкритому доступі.

Подати заявку

Якщо ви потребуєте кровоспинних засобів, тоді залишіть, будь ласка, заявку зі своїм запитом. Вона повинна відповідати таким критеріям:

icon

Наявність листа звернення:

Документ, який підтверджує ваш запит (хто і для кого збирає кровоспинні засоби) та у якій кількості вони будуть передані.

icon

Змога зачекати:

Іноді поставка засобі може затримуватися у силу різних причин, тому заздалегідь попереджаємо про це і просимо поставитись з розумінням.

icon

Лімітована кількість:

Ліміт кількості по позиціях на один запит становить 20 одиниць. Якщо є потреба у більшій кількості засобів, то після отримання такмеду подайте наступну заявку.

icon

Оплата:

Якщо ви готові оплатити закупівлю кровоспинних засобів, то ваш запиш ми обробимо першим та надішлемо усі необхідні засоби.

Як зібрати аптечку

Алгоритм дій у разі зупинки кровотечі

Illustration

Хочу волонтерити разом з вами

Чудово! Напишіть наші координаторці Соні.

Illustration
Made with