Наші новини

Агентам крові виповнюється шість років!

Агенти крові — амбасадори регулярного донорства, команда з понад 50 волонтерів, які з 12 серпня 2015 року проводять щотижневі чергування в центрах крові та реалізують різноманітні донорські проєкти. 

Ми пропагуємо добровільне, безоплатне та регулярне донорство крові.

Сам проєкт шість років тому заснувала Олена Балбек. На початку історії ніхто не думав, що з роками ідея зазнає низки трансформацій і такого масштабування. Починалося усе з того, що Олена приводила в Охмадит донорів тромбоконцентрату для своєї родички, а потім усе понеслось і виникла ідея запустити регулярні чергування #середи_в_Охмдиті.Через роки роботи, команда значно розширилась та масштабувала свою діяльність, тож час вимагав ребрендингу. Так #середи_в_Охматдиті стали Агентами крові. Зараз проєкт працює у Львові, Одесі та трьох цетрах Києва.

  • Вівторки в Інституті Серця (Київ) та Обласному центрі служби крові (Львів);
  • Середи в Охматдиті (Київ) та Обласній станції переливання крові (Одеса)
  • Четверги в Інституті Амосова (Київ). 

З ребрендингом ми навчилися по новому комунікувати з потенційними та постійними донорами. 


Страждальницька та прохальна риторика це не наша стратегія комунікації, тому про донорство ми говоримо легко, без стереотипів, міфів чи упереджень. Для нас важливо, щоб у суспільстві формувалася культура донорства як аспект відповідальності та альтруїзму, а не щось болісне та ризиковане. 

Made on
Tilda