Наші новини

У Києві закінчилась акція "Кров не червона, кров — чарівна". Ми зібрали 90 літрів крові

У грудні 2020 року Агенти крові запустили цю акцію, щоб під час новорічний свят залучити людей до донорства. Взимку кількість донорів суттєво падає, а потреба у крові прямо пропорційно зростає, особливо у центрах, де проводять операції на серці.

З досвіду ми знаємо, що в Національному інституті серцево-судинної хірургії імeні Миколи Амосова проводять понад 7,5 тис. операцій щороку, 2,5 тис. з яких потребують використання компонентів крові.


За словами кардіохірурга та директора Інституту Амосова Василя Лазоришинця, операція на серці дитини потребує крові від 4-5 донорів, а на серці дорослого - від 7 до 10.

Тож ми взялись поповнити базу донорів та 11 четвергів поспіль організовували фото-дні: одні з найкращих майстрів в Україні робили донорам портрети з гемаконом, який ми наповнили кольоровим глітером.


Акція отримала шалений розголос у медіа, тож у висновку ми отримали 200 донацій (90 літрів крові). Цієї крові на той момент вистачило для проведення 70% ургентних операцій в Інституті.

Команді знадобилось би втричі більше часу, аби досягти такого самого результату, проводячи звичайні чергування. Тому креатив має силу, інформаційне охоплення цієї акції йшло уже на десятки тисяч людей. 
Made on
Tilda