Зупинимо кров
Шість років ви знали нас як амбасадорів свідомої і безпечної «втрати» крові (кроводачі), але тепер у нас з'явилося додаткове завдання — спиняти кров бійців Тероборони та волонтерів, які евакуюють людей і доставляють гуманітарну допомогу.
Ми відкриваємо збір коштів на аптечки для Територіальної оборони, пожежників, волонтерів, які займаються евакуацією людей

Які кровоспинні засоби ми купуємо:
Як ці речі допомагають зупинити кровотечу?
Найчастіша причина смерті на полі бою це саме масивна кровотеча, тому вчасно накладений турнікет допомагає ефективно спинити кровотечу, а бандаж — зафіксувати та візуально контролювати її стан. Оклюзійна пов'язка призначена для закриття проникаючих ран на грудній клітині, а гемостатичний бинт призначений блокування раневого отвору та зупинки кровотечі шляхом прискорення процесу природнього згортання крові.
Як допомогти проєкту
Посилання на реквізити у різних валютах
Ми публічно звітуємо про використання усіх коштів, тому всі розрахунки ви можете побачити у відкритому доступі.
Подати заявку
Якщо ви потребуєте кровоспинних засобів, тоді залишіть, будь ласка, заявку зі своїм запитом. Вона повинна відповідати таким критеріям:
Наявність листа звернення:
Документ, який підтверджує ваш запит (хто і для кого збирає кровоспинні засоби) та у якій кількості вони будуть передані.
Змога зачекати:
Іноді поставка засобі може затримуватися у силу різних причин, тому заздалегідь попереджаємо про це і просимо поставитись з розумінням.
Лімітована кількість:
Ліміт кількості по позиціях на один запит становить 20 одиниць. Якщо є потреба у більшій кількості засобів, то після отримання такмеду подайте наступну заявку.
Оплата:
Якщо ви готові оплатити закупівлю кровоспинних засобів, то ваш запиш ми обробимо першим та надішлемо усі необхідні засоби.
Як зібрати аптечку
Що має бути в ефективній аптечці
Алгоритм дій у разі зупинки кровотечі

Хочу волонтерити разом з вами
Чудово! Напишіть наші координаторці Соні.
Telegram
Made on
Tilda