Запрошуємо дизайнерів, художників та ілюстраторів взяти участь у 3му Щорічному конкурсі постерів присвячених Всесвітньому дню донора «Artdonation».
Донорство крові - червона лінія фронту

ARTDONATION 2022
У Києві та Одесі до кінця зими 2022 року триває акція "Кров чарівна", яку організували Агенти крові. Завдяки ній, ви можете стати донором та отримати за це портрет від іменитих фотографів України.

Кров Чарівна 2022
У Другому щорічному конкурсі постерів взяли участь 207 авторів з 27 міст України та з-за кордону. Загалом учасники подали понад 300 робіт, з яких журі та електронне голосування обрало шість переможців.
ARTDONATION 2021
Агенти крові нагадують про те, що донорська кров здатна творити дива (як мінімум дарувати пацієнтові новий світанок). Крім того, портретисти фіксують у моменті «чарівників», які поділились кров'ю з тими, хто потім зміг зустріти ще одне Різдво.

Кров Чарівна 2021
Прототип вже розроблено!
Залишилось ще декілька кроків...
Перший в Україні додаток для донорів крові
9 ілюстраторів створили серію постерів до Всесвітнього дня донора 2020. Ми поспілкувались із авторами аби дізнатись, від чого відштовхувалися ілюстраторки, як налагоджували стосунки з темою та які прийоми застосовували
ARTDONATION 2020
Made on
Tilda