"Кров не червона, кров — чарівна"
Другий сезон фотопроєкту від Агентів крові
Про акцію
У Києві та Одесі до кінця зими 2022 року триває акція "Кров чарівна", яку організували Агенти крові. Завдяки ній, ви можете стати донором та отримати за це портрет від іменитих фотографів України. Акція діє щочетверга у столичному центрі крові при Інституті Миколи Амосова та майже щосереди в Одеській обласній станції переливання крові.

"Кров чарівна" покликана привернути увагу до гострої нестачі крові у період зимових свят. Минулоріч нам вдалося забезпечити Інститут Амосова кров'ю для проведення 70% ургентних операцій, а вже цьогоріч ми охопили й Одесу. Цьогоріч ми плануємо залучити до акції понад 500 донорів.


Упродовж зими донори, які здають кров, отримують портрет від таких майстрів як Анна Грабарська, Леся Задорожна, Оксана Канівець, Наталія Азаркіна, Христина Кулаковська, Костянтин та Влада Ліберови, Карина Орел, Олексій Чарей, Ліана Дудник, Настя Гуз, Яна Юрса, Ірина Тітенко, Аліна Руда, Сергій Сараханов, Дан Балашов, Діана Андруник, Дмитро Малей, Софія Возняк, Сергій Моргунов та Поліна Гребенік.
Донорів фотографують
🩸🩸🩸
Проєкт ще триває, тож долучайтесь
Агенти крові чекають на вас щочетверга в Інституті Амосова та щосереди в Одеській обласній станції переливання крові.
Чому люди стають донорами крові?
Донорство крові для мене це сімейна традиція. А взагалі, я вважаю, що донорство це обов'язок кожної здорової людини.
Катерина Охріменко
PR і контент спеціаліст
Я бачу потребу в здачі крові в зимовий період, розумію її важливість для людей. Також мене завжди мотивувала моя родина, де донорство крові було правилом.
Катерина Матяш
Студентка
Мені здається, для цього не потрібна мотивація, допомагати — це норма!
Марія Замчинська
Сreator
Донорство для мене — це своєрідний спорт зі своїм певним навантаженням на організм, котрий не шкодить мені та допомагає іншим.
Владислав Бабенко
Філолог, біолог
Медіа про проєкт
Made on
Tilda